Valmont, Perfecting Powder Cream Foundation

make up
Mniej znaczy więcej, od „No Make up Make-up” po Glass Skin wiele kobiet zdaje sobie sprawę, że wygląd naturalny i świeży może być o wiele ładniejszy niż wygląd divy, ponieważ nie jest ładny, gdy nadmiar podkładu można zauważyć z kilku metrów.

Co ważniejsze, naturalny makijaż sprawi, że będziesz wyglądać o wiele młodziej i bardzo pomoże zachować młodszą skórę, ale nie wszystkie podkłady to robią, dlatego dziś chcę podzielić się tym, który ostatnio kochałam i jest Perfecting Powder Cream przez Valmonta.

Założona w krystalicznie czystych górach Szwajcarii, Valmont Skincare wykorzystuje moc szwajcarskiej wody lodowcowej i bioaktywnych składników, uprawianych w osobistym ogrodzie fitoalpejskim marki w wiosce Vens. tego typu marki mają tendencję do tworzenia makijażu o wiele bardziej przyjaznego dla zdrowia naszej skóry. Valmont to marka luksusowa, więc mogłem sobie wyobrazić, że jest to produkt luksusowy pod względem jakości i ceny.

Perfecting Powder Foundation Krem jest dostępny w Harrods i Lookfantastic, występuje w 4 różnych odcieniach, w większości w jasnych odcieniach skóry, prawdopodobnie jest to jeden ze słabych punktów tego produktu, ponieważ dopasowanie koloru może być trudne. Jest dostarczany w etui i można ponownie kupić wkład podobny do wielu podkładów poduszkowych. Tekstura produktu jest trudna do wytłumaczenia, ponieważ nie jest poduszką, nie jest płynny, ale nie jest ani stały jak podkład w proszku, to bardziej przypomina piankę, którą uważam za bardzo fajną, jeśli chodzi o nakładanie, ponieważ można uzyskać efekt szklanej skóry, za pomocą jednego leżeć nie trzeba dużo robić, a jeśli chcesz ją rozbudować, aby uzyskać wysokie krycie, to również bardzo szybko, ale muszę przyznać, że nie jestem wielkim fanem używania gąbki, zamieniam ją na beautyblender lub pędzel. Zaskoczył mnie, że trwa to długie godziny, Mam cerę mieszaną i po kilku godzinach podkłady mają tendencję do rozpływania się i stają się strasznie błyszczącą, tłustą mazią. Ten zamiast tego pozostał na miejscu, nie stopił się. Używałem go z proszkiem i bez niego, a wyniki były podobne, lekkie i pozostawały na miejscu przez kilka godzin.

Sam produkt ma 10 gr i jeśli oczekujesz lekkiego stosowania na co dzień, może wytrzymać dość długo, co jest bardzo ważne, jeśli masz bardzo wrażliwą i reaktywną skórę, ten podkład nie zatyka moich porów i nie działa. t utleniać. Kolejną dobrą rzeczą jest to, że prawie nie używam pudru do utrwalania z tym podkładem, może mgiełka do utrwalania, której nie potrzebuję, ponieważ faktycznie pozostaje na skórze i nie mam problemu z jej ściągnięciem pod koniec dnia.

Muszę przyznać, że drogo, ale Valmont to marka luksusowa i za to, że jest antiage i przyjazny na co dzień, myślę, że to dobrze, aby uzyskać prawdziwą szklaną skórę, potrzebujesz dobrze dobranych produktów, a podkład jest niezbędny, a to jest dobra opcja .

Dodaj komentarz