Twitter wreszcie poprawia swoją jakość wideo

Twitter
Nie jest tajemnicą, że Twitter ma sub-doskonałą jakość wideo, ale później zaczyna się to zmieniać.
Firma ogłosiła nową adaptację wideo, która redukuje wygląd filmów do pikseli, poprawiając wrażenia użytkowników korzystających z platformy do oglądania zwiastunów najnowszych filmów, zwiastunów gier wideo i nie tylko.

Podczas gdy niektóre filmy wyglądały ładnie przyzwoicie na Twitterze, doświadczyły szczególnie ostrej pikselizacji w zależności od charakteru treści. Dzięki temu Twitter stał się platformą nie tylko do udostępniania filmów w projektach, zwiastunach. W nowym tweecie konto Company Support na Twitterze ogłosiło wprowadzenie zmian.

„Od dzisiaj filmy, które przesyłasz, będą mniej pikselowane, aby zapewnić lepsze wrażenia podczas oglądania” – powiedziała firma. Chociaż nie omówił tych zmian w swoim poście, Twitter powiedział, że jego system wstępnego przetwarzania wideo nie dzieli już filmów na mniejsze części podczas przesyłania.

twitowanie

Chociaż Twitter udostępnił film z ogłoszeniem, w rzeczywistości nie porównuje zmian jakości, których zakres pozostaje niejasny. Użytkownicy udostępniają klipy wideo od czasu ogłoszenia i wydają się ostrzejsze niż wcześniej, ale nadal będziesz uzyskiwać lepszą jakość wideo z platform takich jak YouTube.

Zmiana weszła w życie 24 września, według Twittera, chociaż w tamtym czasie nie obsługiwała Twitter Media Studio. Ostatecznie jest to niewielka, ale mile widziana zmiana dla użytkowników, którzy często korzystają z mediów za pośrednictwem Twittera, a także dla twórców, którzy korzystają z platformy, aby zaprezentować swoją pracę.

Dodaj komentarz