Stronger With You Intensely- Giorgio Armani poszerza kultową linię

Stronger With You Intensely Giorgio Armani
Stronger With You kontynuuje swoją działalność jako seria zapachów wytwórni Giorgio Armani. Przeglądałem te wydania w ostatnim czasie, aby dać każdemu z nich pełną recenzję. Dzisiaj kończę moje przemyślenia na temat flankera Intensely, by podzelić się moją wiedzą. Być może pozwoli ona Wam w podjęciu decyzji, czy zaineresować się tym aromatem. Jest to całkiem uzależniająca esencja w stylu fougere, która zawiera nuty różowego pieprzu, wanilię i akord drzewa ambrowego fajnie ogrzewający całość. Odzwierciedla osobowość młodego mężczyzny żyjącego we współczesnych realiach i poszukującego intensywnej mieszanki, która rozjaśni jego historię miłosną!

Kompozycja tak naprawdę zaczyna się od fali pikantnych nut. W górnym akordzie Stronger With You Intensely zmiksowanym na potrzeby marki Emporio Armani różowy pieprz najbardziej przykuwa uwagę. Jest też odrobina szałwii, a nawet szczypta cynamonu jako część akordu toffi, który można znaleźć w innych perfumach z tej serii. Ale nie jest to całkowicie pikantne przejęcie, ponieważ słodycz ujawnia się również na samym początku. Najpierw wyczuwalny jest bardziej karmelowy aromat, który pod koniec noszenia będzie zbliżał się do waniliowego finiszu. Ta początkowa ostrość nie trwa długo. Kompozycja przechodzi w cieplejszy i słodszy ogólny aromat. Ale nuta lawendy staje się dla mnie bardziej zauważalna po zakończeniu otwarcia.

Jeśli chodzi o zasięg emisji, to jest ona znacznie powyżej średniej i pozostawia po sobie ślad zapachowy przez co najmniej kilka godzin. Projekcja jest zupełnie przyzwoita, może sięgnąć dość daleko w głąb pomieszczenia. Następnie stanie się bańką zapachową o długości ponad jednego metra, a na końcu aromatem skóry. Nie jest to najcięższa ani wielka projekcja w trybie bestii, ale nie zawiodłem się. Na mojej skórze Giorgio Armani Stronger Intensely utrzymuje się do 11 lub 12 godzin. To naprawdę fantastyczna wydajność jak na markowy zapach wydany na rynek masowy. Przez ostatnie kilka godzin nie jest tak mocne, ale koncentracja wody perfumowanej jest wciąż zauważalna. Ten rodzaj perfum najbezpiczniej jest zakładać jesienią i zimą. Prawdopodobnie możesz zaszaleć z nim wiosną, ponieważ jest to świetny wybór na wieczorne i nocne życie, ale z Intensely trzymałbym się z dala od upału. To słodszy aromat, fajny do romantycznego noszenia, wieczornych wypadów i tym podobnych. Chyba nie koniecznie jest tym, z czym większość będzie chciała iść do biura. Perfumy Emporio Armani prawdopodobnie dedykowane są młodszym mężczyznom. Ale nie wydaje mi się, że jest to zapach całkowicie niedojrzały lub tylko dla nastolatków.

Podsumowując recenzję, czy lubię Armani Stronger With You Intensely? Tak i to może być mój ulubiony wybór z całej serii. Chociaż lubię też wariant Stronger Leather, zmiksowany tak jak pierwowzór przez perfumiarkę Cecile Matton i wydany w roku 2020. W każdym bądź razie lubię produkty w tym stylu. Tylko dzięki samej wydajności otrzymujesz niesamowitą trwałość oryginalnego EDT, ale wzmocnioną i z lepiej pachnącą formułą. Z drugiej strony przyprawy nie utrzymują się tak długo na mojej skórze, lubię ten odważny kopniak na początek. Następnie, wraz z aromatem toffi/karmelu pojawia się zamsz z wanilią, wtedy Intensely to prawdziwa przyjemność w noszeniu. Perfumy brzmią słodko, co jak rozumiem, może być dla niektórych za dużo. Uważam, że jest to bardziej znośne w noszeniu niż oryginał, który uważam za znacznie bardziej przykry. Więc jeśli nie chcesz słodyczy w takim samym stopniu, może wypróbuj Absolutely. Ta esencja z grupy Stronger With You Armani jest dla mnie prawie tak samo dobra, ale lubię Intensely nieco bardziej. Myślę, że w podobnym tonie jest The Most Wanted by Azzaro, który często porównuje się do Intensely. Ma prostszy aromat, więcej kardamonu i ładnie pachnie na skórze.

Dodaj komentarz