Linia Carolina Herrera 212

Carolina Herrera 212
Carolina Herrera 212 (wymawiane jako 2-1-2, numer kierunkowy w Nowym Jorku) to jeden z tych nowoczesnych miejskich
zapachów, które pojawiły się po perfumach takich jak Calvin Klein CK One.

212 to piżmowa i kwiatowa mieszanka, która w zasadzie nie jest zbyt kobieca. Czuję zapach kwiatów, ale nie są one aż
tak silne i nie są tak naprawdę rozpoznawalne. Gdybym miała wybrać kwiat, powiedziałbym, że przypomina coś w rodzaju
lilii. Kiedy wącham ten zapach, wyłapuję piskliwe, czyste nuty bergamotki i mnóstwo piżma. Jest też delikatna nuta drzewa sandałowego. Ogólnie rzecz biorąc, Carolina Herrera 212 to fajne, nowoczesne perfumy z tonami białego piżma.

Jestem naprawdę zaskoczona, widząc, że nie są one reklamowane jako unisex. Całość jest tak neutralna, tak mydlana, że może zadziałać dla każdego. Zapach ma średnią projekcję i trwałość (która prawdopodobnie jest powyżej średniej dla EDT). Ta zgrabnie zrobiona kompozycja nie jest przytłaczająca. Uwaga na marginesie – bardzo lubię ten industrialny flakon. Każdy koniec to mała buteleczka z rozpylaczem.

U góry kompozycji mamy mandarynkę, bergamotkę, kwiat pomarańczy i kwiat kaktusa. W środku zapachu znajduje się gardenia, lilia, biała kamelia, frezja, jaśmin, róża, konwalia i piwonia. U dołu ulokowano drzewo satynowe, drzewo sandałowe i białe piżmo. Perfumy wprowadzono na rynek w 1997 roku a za ich konstrukcję odpowiada perfumiarz Alberto Morillas.

Powiedziałabym, że mogłaby spróbować tego osoba, która preferuje nie do końca kwiatowe lub słodkie zapachy, ale nadal szuka czegoś „nowoczesnego” i „młodego”. Zatem jeśli lubisz „czyste” piżmowe zapachy, jeśli podoba Ci się Calvin Klein CK One czy jego damska wersja Eternity lub inne w stylu Philosophy Pure Grace, Sarah Horowitz Peace Comes From Within Mind, a może nawet Dolce & Gabbana Light Blue to 212 może przypaść Ci do gustu.

Carolina Herrera 212 VIP

Zainspirowana wspaniałym światem młodych, miejskich twórców, Carolina Herrera przedstawia 212 VIP, zapach dla „prawdziwych” VIP-ów Nowego Jorku. Ci młodzi nowicjusze nie mają po swojej stronie obfitości pieniędzy ani nawet sławy. Zamiast tego słyną ze swojej wyjątkowości i charakteru; ekscentryczne, egzotyczne i urocze. Świecą jak gwiazdy w pokoju pełnym ego swoją naturalną jasnością. Są VIP-ami.

212 VIP marki Carolina Herrera to tak żywy zapach, jak można by się spodziewać, biorąc pod uwagę inspirację. Opisywany zarówno jako „zabawny, świąteczny i kwiatowy” aromat, jak i „wybuchowy koktajl”, jest to zapach, który wywiera głębokie i trwałe wrażenie. Woda perfumowana otwiera się mocnymi nutami głowy rumu i marakui, koktajlem przywodzącym na myśl leniwe imprezy przy basenach na dachach budynków i stylową zabawę. Wybuchową owocowość łagodzi wyrafinowane serce ułożone z obfitego piżma i gardenii, odzwierciedlające dystyngowany charakter VIP-ów i ich odwieczny styl. Całość dopełnia wyśmienita baza z wanilii i fasoli tonka; ultra kobieca, elegancka i zmysłowa. To zapach luksusu, niesamowitości i nieustraszoności.

Butelka jest reinkarnacją oryginalnego flakonu 212. Podczas gdy Carolina Herrera 212 skupia się na czystych, klarownych liniach i blasku świeżości, 212 VIP to luksus doprowadzony do ekstremum. Obiekt czystego pożądania, olśniewająca butelka ocieka złotem i jest na niej wytłoczony znak rozpoznawczy 212 VIP. Dzięki atrakcyjnym, kobiecym i zaokrąglonym liniom jest pięknie i zmysłowo pomyślany, aż po magnetyczną pokrywkę.

Dodaj komentarz