Linia Carolina Herrera 212

Carolina Herrera 212
Carolina Herrera 212 (wymawiane jako 2-1-2, numer kierunkowy w Nowym Jorku) to jeden z tych nowoczesnych miejskich zapachów, które pojawiły się po perfumach takich jak Calvin Klein CK One.

212 – unikalna mieszanka piżma i kwiatów, która niekoniecznie jest zbyt kobieca. Wyczuwa się nuty kwiatowe, jednak nie są one dominujące ani łatwo rozpoznawalne. Jeśli miałabym wybrać jeden kwiat, przypominałby on coś w rodzaju lilii. Podczas odczuwania tego zapachu dostrzegam ostre, czyste nuty bergamotki i dużą ilość piżma. Jest również delikatny ślad drzewa sandałowego. Ogólnie rzecz biorąc, Carolina Herrera 212 to fajne, nowoczesne perfumy o akcentach białego piżma.

Carolina Herrera 212 woda toaletowa damska

Jestem naprawdę zaskoczona, widząc, że nie są one reklamowane jako unisex. Zapach ten jest tak neutralny i mydlany, że może być odpowiedni dla każdego. Ma średnią projekcję i trwałość (która prawdopodobnie jest powyżej średniej jak na wodę toaletową). Ta starannie skomponowana mieszanka nie jest przytłaczająca. Na marginesie warto wspomnieć, że bardzo podoba mi się ten przemysłowy flakon. Każdy koniec to mała buteleczka z atomizerem.

W górnych nutach kompozycji znajdują się mandarynka, bergamotka, kwiat pomarańczy i kwiat kaktusa. W sercu zapachu znajdziemy gardenię, lilie, białą kameleę, frezję, jaśmin, różę, konwalię i piwonię. W bazie zapachu umieszczono drzewo satynowe, drzewo sandałowe i białe piżmo. Perfumy zostały wprowadzone na rynek w 1997 roku, a ich stworzenie jest autorstwem perfumiarza Alberto Morillasa.
Carolina Herrera 212
Powiedziałabym, że osoba, która preferuje zapachy niekoniecznie kwiatowe lub słodkie, ale nadal poszukuje czegoś „nowoczesnego” i „młodzieżowego”, mogłaby spróbować tego zapachu. Jeśli lubisz „czyste” piżmowe aromaty, podobają ci się perfumy Calvin Klein CK One, jego damskie wersje Eternity, a także zapachy w stylu Philosophy Pure Grace, Sarah Horowitz Peace Comes From Within Mind czy nawet Dolce & Gabbana Light Blue, to 212 może przypadną Ci do gustu.

Carolina Herrera 212 VIP

Inspirowane wspaniałym światem młodych miejskich twórców, Carolina Herrera przedstawia 212 VIP, zapach dla „prawdziwych” VIP-ów Nowego Jorku. Ci młodzi nowicjusze nie mają na swoją korzyść bogactwa ani sławy. Zamiast tego słyną z wyjątkowości i charakteru; są ekscentryczni, egzotyczni i uroczy. Świecą jak gwiazdy w pokoju pełnym ego, emanując swoją naturalną jasnością. Są VIP-ami.
pudełko Carolina Herrera 212
212 VIP marki Carolina Herrera to tak żywy zapach, jak można się spodziewać, biorąc pod uwagę inspirację. Opisuje się go zarówno jako „zabawny, świąteczny i kwiatowy” aromat, jak i „wybuchowy koktajl”. To zapach, który robi głębokie i trwałe wrażenie. Woda perfumowana otwiera się mocnymi nutami rumu i marakui, przywodzącymi na myśl leniwe basenowe imprezy na dachach budynków i stylowe zabawy. Eksplozję owocowych nut łagodzi wyrafinowane serce, złożone z obfitego piżma i gardenii, odzwierciedlając niepowtarzalny charakter VIP-ów i ich wieczny styl. Całość dopełnia doskonała baza z wanilią i tonką, która jest niezwykle kobieca, elegancka i zmysłowa. To zapach luksusu, wyjątkowości i nieustraszoności.

Dodaj komentarz