Kryptowalut nie można „zniszczyć” – Elon Musk

Bitcoin
Ilekroć cena kryptowalut, takich jak Etherium, spada, niektórzy przysięgają, że te waluty zawodzą.

Te przekonania zyskały ostatnio wiarygodność, gdy całkowicie zakazał sprzedaży wszystkich giełd kryptowalut – cios dla zdecentralizowanych. Jednak pomimo tych niepowodzeń, CEO Tesli Elon wierzy, że kryptowaluta pozostanie.

W szczególności uważa, że ​​ „niemożliwe” jest zniszczenie kryptowalut, jak może sobie tego życzyć. Zakazuj ich lub nie: Dopóki świat zepsuje systemy finansowe, niektórzy będą szukać alternatyw. W przypadku kryptowalut Musk uważa, że ​​są one zbyt ważne, aby je ignorować.

kryptowaluty

Chociaż Musk uważa, że ​​ zalety kryptowalut, które są powszechnie stosowane, utrudniają ich wyeliminowanie przez rządy, przyznaje, że mogą one z pewnością spowolnić tempo, tak jak zrobiły to Chiny.
Uniemożliwienie obywatelom legalnego nabywania i handlu monetami jest niezawodnym sposobem na powstrzymanie ich rozprzestrzeniania się, ale z powodu ich anonimowości wiele kryptowalut oferuje handlowcom, o ile są one przedmiotem obrotu poza głównym Platformy Coinbase – ich wybicie będzie prawie niemożliwe.

Rząd zdaje się być świadome tego faktu. Zapytany, czy rząd Stanów Zjednoczonych powinien wraz z rozwojem kryptowaluty za pomocą przepisów federalnych, Musk po prostu doradził przywódcom, aby „nic nie robili”.

Oczywiście pro-krypto słowa Muska nie są nowe. Miliarder od dawna wspiera kryptowaluty, zwłaszcza Dogecoin Bitcoin.

Dodaj komentarz